Pirkumu grozs: 0.00 EUR

Gaismas virtenes

Daba mainās līdz ar gadalaikiem, laika apstākļiem, ik stundu un minūti. Tā nekad nav vienmuļa, garlaicīga. Tā aizrauj un ļauj saskatīt tik daudz nianšu un krāsu. Ņemot kafijas krūzi rokās, varam stundām ilgi sēdēt un vērot dabas sniegto izrādi atkal un atkal... un iedvesmoties, lai radītu un sniegtu šo skaistumu citiem...

 

Pirkt virteni

Jaunumi

Cherry Picking Bērnu dienas

06 / 07 / 2016

Mīļi gaidīsim Jūs un mazos māksliniekus!
Par krāsainu bērnību!

zirnis_resized.jpg

Jauns Cherry Picking projekts "ZIRNIS" krāsainai bērnībai

29 / 06 / 2016

Sākam jaunu Cherry Picking projektu “ZIRNIS”, lai vairotu krāsainību un prieku bērnu mazajās sirsniņās.
ZIRNIS” grib Zināt, Ieinteresēt, Radīt, Noticēt, Improvizēt un Sapņot!
Vienmēr esam atbalstījušas un priecājušās par unikālajiem veidiem, kā izmantot mūsu bumbas un virtenes. Mūsuprāt, ne tikai Ziemassvētki ir labo domu un darbu laiks, kāpēc gan, lai tāda nebūtu arī vasara?
Gadu gaitā mums ir izveidojušies diega bumbiņu krājumi, kurām radusies kāda bukte vai kāds diedziņš iziris, bet roka neceļas, lai izmestu. Tāpēc vēlamies dāvināt bērnu izglītības un aprūpes iestādēm šīs krāsainās bumbas, lai bērni varētu ļauties savam fantāzijas lidojumam un iedvest bumbās jaunu dzīvību.

Mēs ļoti gribētu dzirdēt Jūsu stāstu vai skatīt kādu bildi, kāpēc Jūsu bērniem būtu nepieciešamas bumbas un kāda būtu vīzija, ko ar tām iesākt. Gaidīsim stāstus evija@chepi.lv pastkastītē. Pirmās bērnu skoliņas un aprūpes iestādes plānojam iepriecināt jau 7. jūlijā.

Lai vasara un jaunais mācību gads ir krāsainu bumbu un piedzīvojumu pilns!

zirnis_projekts_resized.jpg