Pirkumu grozs: 0.00 EUR

Jaunumi

Te ir darbs virpuļ-virteņu vērējam

19 / 10 / 2017

Darbīgajam novembra un decembra mēnesim vēlamies atrast īsto un vienīgo virpuļ-virteņu vērēju. Ja Tu esi pozitīvs, atbildīgs un precīzs ikvienā savā darbībā, zini, Tu būsi īstais!

Sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz chepi@chepi.lv ar norādi "Virpuļvirteņvērējs" līdz 31. oktobrim.

Meklējam pārdevēju

18 / 10 / 2017

Ja esi komunikabla personība, kam piemīt labas latviešu, krievu un angļu sarunvalodas prasmes, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz: chepi@chepi.lv ar norādi "Pārdevējs".

Gaidīsim Jūsu pieteikumus līdz 26. oktobrim!

Jaunums - augu statīvi

03 / 10 / 2017

Mazi, lieli, uz trim, uz četrām kājām, cilindra un piltuves formas... Pie mums tagad ir pieejami dažādi augu statīvi!

Tos var izmantot gan, dekorējot īpašus pasākumus, gan, atsvaidzinot interjeru savās mājās.

Piebilstot, ka trauki no statīviem ir noņemami, iesakām eksperimentēt un augu statīvos ievietot ne tikai augus, bet ļaut vaļu iztēlei un piepildīt tos ar saldumiem vai dažādiem dekoratīviem elementiem. Piemēram, šobrīd, kad aiz loga ir rudens, piemērotas būtu krāsainas lapas un mazi ķirbji. Galvenais, lai pašiem patīk!

Cherry Picking aicina komandā pārdošanas speciālistu

22 / 09 / 2017

Ja esi pozitīva, komunikabla personība, kura ievēro nianses un ar smaidu sejā prot likt lietā savas argumentēšanas prasmes, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz chepi@chepi.lv ar norādi "pārdošanas speciālists" līdz 15. oktobrim!

Pievienojies: Cherry Picking meklē Mārketinga projektu vadītāju

01 / 08 / 2017

Meklējam jaunu kolēģi draudzīgājā Chepi kolektīvā. Skat. sludinājumu zemāk. Gaidīsim pieteikumus līdz 10. augustam uz chepi@chepi.lv!


Dzimšanas dienas atlaides!

28 / 07 / 2017

Cherry Picking ir īsts vasaras sauleszaķis! Nu jau 6 gadus varen daudz priecājamies, īstenojam krāsainus sapņus un svinam dzīvi kopā ar Jums, mīļie Draugi!